Modsa.com

Modsa.com el yapımı ürünlerin satıldığı bir e-ticaret platformudur. Stok yönetimi, PCI-DSS uyumlu güvenli ödeme yöntemi ve ürün satıcılarına özel, ürün girme arayüzü gibi birçok özelliğe sahiptir. Çoklu kullanıcı ve yoğun trafiğe uygun bir arkayüz tasarımı ile beraber 10.000′ den fazla çevrimiçi kullanıcının aynı anda websitesini kullanmasına olanak sağlayan iki lokal sunucusu vardır. Bu iki sunucuda parallel RAID depolama sistemi, anti-DDos koruması ve bunun gibi birçok yüksek teknoloji özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde hem hız hemde güvenliği en üst düzeydedir. Aynı zamanda Modsa için geliştirdiğimiz Admin panel sayesinde site yöneticisi ve editörler bir yazılımcıya ihtiyaç duymadan hem arkayüzde hemde önyüzde kolaylıkla değişiklikler yapabilmektedir.

Supererkek.com

Supererkek.com erkekler için hayat ve ilişki tavsiyeleri verilen blog tarzında bir websitesidir. Branding ve logo tasarımları dahil tüm kullanıcı arayüzü Durmaçalış Yazılım tarafından tasarlanmış ve uygulanmıştır. Çoklu kullanıcı ve yoğun trafiğe uygun bir arkayüz tasarımı yapılmıştır.

Ferarts.com

Ferarts.com izmirdeki bir seramik sanatçısı için yaptığımız bir websitesidir aynı zamanda modsa.com’ daki el yapımı ürün satışı yapan üyelerimizden biridir. Ferarts için geliştirdiğimiz sosyal medya paylaşım yazılımımız sayesinde Ferarts’ ın tüm sosyal medyaları ve web sitesi tek bir gönderiyle tüm platformlarda kolay bir şekilde paylaşım yapabilmektedir. Modsa.com da kullandığımız otomatik stok yönetim modülümüzün integrasyonu yapıldı, bu sayede mağazadaki stok sayısı anlık olarak hem ferarts sitesinde hemde modsa.com da otomatik olarak eşitlenir.

Petimgo.com

Petimgo.com evcil hayvanlar ile ilgili her türlü hizmet ilanının açılabildiği ve kullanıcıların lokasyon bazlı bu işleri kabul edebildiği bir hizmet platformudur. Çoklu kullanıcı ve yoğun trafiğe uygun bir arkayüz tasarımı ile beraber 10.000′ den fazla çevrimiçi kullanıcının aynı anda websitesini kullanmasına olanak sağlayan iki lokal sunucusu vardır. Bu iki sunucuda parallel RAID depolama sistemi, anti-DDos koruması ve bunun gibi birçok yüksek teknoloji özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde hem hız hemde güvenliği en üst düzeydedir. Aynı zamanda Modsa için geliştirdiğimiz Admin panel sayesinde site yöneticisi ve editörler bir yazılımcıya ihtiyaç duymadan hem arkayüzde hemde önyüzde kolaylıkla değişiklikler yapabilmektedir.